fbpx

skontaktuj się z nami

formularz kontaktowy jest do Twojej dyspozycji

w tym w zamiarze przesyłania mi w przyszłości informacji handlowych o produktach, usługach bądź działalności Express Event Sp. z o.o. Wiem, że w każdej chwili mogę wycofać swoją zgodę na przetwarzanie moich danych w tym celu.
Wieruszów
Kołobrzeg
Warszawa

siedziba:

oddziały:

numer telefonu:

social media:

FAQ

Jakie usługi oferuje Web Write?

Dostosowujemy się do Twoich potrzeb 🙂 Zajmujemy się projektowaniem i tworzeniem nowych stron internetowych od podstaw, redesignem istniejących stron internetowych celem poprawy ich wyglądu i funkcjonalności, integracją systemów zarządzania treścią (CMS), takich jak WordPress, aby umożliwić łatwe zarządzanie zawartością strony, tworzeniem sklepów internetowych (w tym integracją płatności). Oferujemy także usługi wsparcia technicznego, takie jak aktualizacje, naprawy i monitorowanie stron internetowych.

Ile kosztuje stworzenie strony internetowej?

Koszty związane z projektowaniem stron mogą się różnić w zależności od wielu czynników, takich jak rozmiar projektu, stopień skomplikowania, funkcjonalność i wymagania klienta. Oferujemy różne modele cenowe, takie jak stała opłata za projekt, stawki godzinowe lub pakietowe oferty. Jeśli jesteś tu, aby sprawdzić, co się kryje pod sformułowaniem "stworzenie strony internetowej cena" zajrzyj do zakładki kontakt lub bezpłatna wycena. Konsultacje są ważnym elementem naszych działań - pozwalają uzgodnić szczegóły projektu - przygotowujemy harmonogram działań, a Ty uzyskujesz dokładną wycenę.

Jak długo trwa tworzenie strony internetowej?

Czas potrzebny na stworzenie strony internetowej również może się różnić w zależności od skomplikowania projektu i innych czynników. Proces projektowania strony internetowej może obejmować fazę planowania, projektowania graficznego, kodowania, testowania i wdrażania. Proste strony internetowe mogą być zrealizowane w ciągu kilku dni lub tygodni, podczas gdy bardziej zaawansowane projekty mogą wymagać kilku miesięcy. Dlatego tak ważne jest, aby ustalić harmonogram projektu przed rozpoczęciem prac - pozwala nam to ustalić konkretną datę zakończenia projektu na której Ci zależy.

Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Napisz do nas!

ciasteczka

Web Write wykorzystuje pliki cookies. Używamy ich do zapewnienia maksymalnej wygody w korzystaniu z naszego serwisu. Pełną informacje znajdziesz w naszej polityce prywatności.