fbpx

W Web Write dajemy Ci swobodę i ułatwiamy zarządzanie Twoją stroną

W Web Write kładziemy duży nacisk na elastyczność i swobodę. Zamiast dostarczać klientom stronę internetową, która będzie wymagał wykonywania zmiany na żądanie przez specjalistę, oferujemy elastyczny system zarządzania treścią, który umożliwia  łatwe i samodzielne zarządzanie stroną internetową możliwe do wykonania we własnym zakresie przez klienta.

To podejście pozwala naszym klientom na dużo większą swobodę i kontrolę nad ich stroną internetową. Nie muszą oni czekać na zmiany i aktualizacje, ponieważ sami mogą wprowadzać potrzebne modyfikacje w treści, grafice czy dodawać nowe sekcje. To również oznacza, że nasi klienci mogą w pełni dostosować swoją stronę internetową do swoich potrzeb i wymagań, bez konieczności angażowania dodatkowych specjalistów.

Takie podejście do projektowania stron internetowych jest stosunkowo nowe i zdecydowanie bardziej przyjazne dla klientów. W przeszłości, dostęp do kodu źródłowego był zarezerwowany tylko dla deweloperów, którzy mogli wprowadzać zmiany i aktualizacje w treści stron internetowych. Dziś, dzięki elastycznym systemom zarządzania treścią, każdy klient może edytować i zarządzać swoją stroną internetową, niezależnie od poziomu wiedzy technicznej.

Pozwala to klientowi na większą kontrolę nad stroną internetową oraz znacznie obniżyć koszty. Po otrzymaniu strony nasz klient uzyskuje pełen dostęp do panelów administracyjnych, dzięki temu może samodzielnie wprowadzać potrzebne aktualizacje i modyfikacje.

W Web Write oferujemy nie tylko kompletnie zaprojektowaną stronę internetową, ale także elastyczny system zarządzania treścią, który umożliwia samodzielne zarządzanie stroną internetową. To nowe podejście do projektowania stron internetowych, które kładzie duży nacisk na elastyczność i swobodę, a także pozwala na większą kontrolę nad stroną internetową po stronie klienta.

Skontaktuj się z nami, napisz do nas przez formularz bezpłatnej wyceny lub przez zakładkę kontakt. Przygotujemy dla Ciebie pełną ofertę na projekt, wdrożenie i uruchomienie Twojej strony internetowej.

Pamiętaj także, że możemy przygotować pełną identyfikację wizualną Twojej marki. Sprawdź naszą pełną ofertę Agencji Eventowo-Reklamowej Express Event.

Autor:

Badźmy w kontakcie!

Porozmawiajmy o Twojej stronie internetowej

ciasteczka

Web Write wykorzystuje pliki cookies. Używamy ich do zapewnienia maksymalnej wygody w korzystaniu z naszego serwisu. Pełną informacje znajdziesz w naszej polityce prywatności.